Велосипед Crossride Nerio 29" рама-21" St Black/Grey (02551-210-1)
Характеристики Велосипед Crossride Nerio 29" рама-21" St Black/Grey (02551-210-1)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 21" |
| Діаметр коліс | 29" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Гальмівні ручки | SunRun |
| Задній перемикач | SUNRUN RD-HG-26A |
Опис Велосипед Crossride Nerio 29" рама-21" St Black/Grey (02551-210-1)
CROSSRIDE NERIO 29 - стильний і сучасний велосипед з колісами діаметром 29 дюймів, які оснащені практично непробивними покришками FORZA . Трансмісія на швидкість 21 значно розширює можливості спортсмена, а гальмівна система представлена дисковою механікою, яка ідеально виконує свою функцію, незважаючи на екстремальні умови складних гірських рельєфів. Якщо вас зацікавили якості, якими володіє CROSSRIDE NERIO 29 велосипед , купити його можна на нашому сайті за оптимальною ціною. Магазин надсилає замовлення до будь-якого міста України.
Характеристики Велосипед Crossride Nerio 29" рама-21" St Black/Grey (02551-210-1)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 21" |
| Діаметр коліс | 29" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Гальмівні ручки | SunRun |
| Задній перемикач | SUNRUN RD-HG-26A |
Опис Велосипед Crossride Nerio 29" рама-21" St Black/Grey (02551-210-1)
CROSSRIDE NERIO 29 - стильний і сучасний велосипед з колісами діаметром 29 дюймів, які оснащені практично непробивними покришками FORZA . Трансмісія на швидкість 21 значно розширює можливості спортсмена, а гальмівна система представлена дисковою механікою, яка ідеально виконує свою функцію, незважаючи на екстремальні умови складних гірських рельєфів. Якщо вас зацікавили якості, якими володіє CROSSRIDE NERIO 29 велосипед , купити його можна на нашому сайті за оптимальною ціною. Магазин надсилає замовлення до будь-якого міста України.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше