Велосипед Crossride Madman 29" рама-19" St Black/Green (01841-190-2)
Характеристики Велосипед Crossride Madman 29" рама-19" St Black/Green (01841-190-2)
| Категорія | чоловічий |
| Призначення | гірський |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 29" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | Crossride 29 |
| Система шатунів | сталь |
| Гальма | Ares |
Опис Велосипед Crossride Madman 29" рама-19" St Black/Green (01841-190-2)
Crossride Madman — цей байк прекрасно підійде для їзди містом і легким бездоріжжям. Його рама виготовлена з довговічного сталевого сплаву, також комплектована передньою амортизацією, 21 передачею швидкості та дисковими гальмами.
Характеристики Велосипед Crossride Madman 29" рама-19" St Black/Green (01841-190-2)
| Категорія | чоловічий |
| Призначення | гірський |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 29" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | Crossride 29 |
| Система шатунів | сталь |
| Гальма | Ares |
Опис Велосипед Crossride Madman 29" рама-19" St Black/Green (01841-190-2)
Crossride Madman — цей байк прекрасно підійде для їзди містом і легким бездоріжжям. Його рама виготовлена з довговічного сталевого сплаву, також комплектована передньою амортизацією, 21 передачею швидкості та дисковими гальмами.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше