Характеристики Велосипед Crossride Hilland 27.5" рама-17" Al Black/Red (0247)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | Crossride |
| Система шатунів | Crossride |
Опис Велосипед Crossride Hilland 27.5" рама-17" Al Black/Red (0247)
Велосипед Crossride Hiland 27.5 — гідний вибір для вимогливого й амбітного райдера. Рама практично без жодного навантаження на велосипед і забезпечує комфортне, надзвичайно легке керування. Гальма беззаперечно реагують на зусилля велосипедиста та гарантують надійне та якісне гальмування. Модель обладнана спеціальними грипсами, які відповідають анатомічним особливостям кистей. Трансмісія чудово перемикає швидкості, даючи райдеру змогу повністю сконцентруватися на дорозі.
Характеристики Велосипед Crossride Hilland 27.5" рама-17" Al Black/Red (0247)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | Crossride |
| Система шатунів | Crossride |
Опис Велосипед Crossride Hilland 27.5" рама-17" Al Black/Red (0247)
Велосипед Crossride Hiland 27.5 — гідний вибір для вимогливого й амбітного райдера. Рама практично без жодного навантаження на велосипед і забезпечує комфортне, надзвичайно легке керування. Гальма беззаперечно реагують на зусилля велосипедиста та гарантують надійне та якісне гальмування. Модель обладнана спеціальними грипсами, які відповідають анатомічним особливостям кистей. Трансмісія чудово перемикає швидкості, даючи райдеру змогу повністю сконцентруватися на дорозі.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше