Характеристики Велосипед Crossride Comfort D 28" рама-22" St Red (0928-1)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | натиснення ногою |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 22" |
| Діаметр коліс | 28" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | сталева |
| Система шатунів | ST |
| Гальма | задні ножні |
Опис Велосипед Crossride Comfort D 28" рама-22" St Red (0928-1)
Чудовий велосипед для тих, хто віддає перевагу велопрогулянкам маршрутами, що пролягають дорогами із рівним асфальтовим або уторованим ґрунтовим покриттям. Рама в основі цієї моделі виготовлена зі сталі Hi Tensile. Довгі крила перешкоджатимуть забрудненню одягу, а захист ланцюга убезпечить від потрапляння одягу в рухомі частини. Варто також звернути увагу на той факт, що велосипед має в комплектації зручний багажник, тож поїздки в магазин стануть удвічі приємнішими, адже тепер усі покупки можна буде без зайвих зусиль транспортувати додому.
Характеристики Велосипед Crossride Comfort D 28" рама-22" St Red (0928-1)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | натиснення ногою |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 22" |
| Діаметр коліс | 28" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | сталева |
| Система шатунів | ST |
| Гальма | задні ножні |
Опис Велосипед Crossride Comfort D 28" рама-22" St Red (0928-1)
Чудовий велосипед для тих, хто віддає перевагу велопрогулянкам маршрутами, що пролягають дорогами із рівним асфальтовим або уторованим ґрунтовим покриттям. Рама в основі цієї моделі виготовлена зі сталі Hi Tensile. Довгі крила перешкоджатимуть забрудненню одягу, а захист ланцюга убезпечить від потрапляння одягу в рухомі частини. Варто також звернути увагу на той факт, що велосипед має в комплектації зручний багажник, тож поїздки в магазин стануть удвічі приємнішими, адже тепер усі покупки можна буде без зайвих зусиль транспортувати додому.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше