Категорія - унісекс, Призначення - гірський, тип підвіски - хардтейл, тип гальм - дискова механіка, Матеріал рами - сталь, розмір рами - 14", діаметр коліс - 24", кількість швидкостей - 21, вага - 15 кг, Колір - синій
Характеристики Велосипед Crossride Bullet 24" рама-14" St Blue (0262-140-2)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 14" |
| Діаметр коліс | 24" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | MODO 24 MLO CT, disc |
| Система шатунів | MTB CT 42x34x24t |
Опис Велосипед Crossride Bullet 24" рама-14" St Blue (0262-140-2)
Велосипед Crossride Bullet — велосипед із гірською комплектацією потішить вас своїм стильним дизайном та чудовими характеристиками. Ця модель обладнана рамою зі сталі та дисковими гальмами для бездоганної реакції в будь-яких умовах, навіть на мокрому ґрунті. Нерівні ґрунтові дороги не принесуть вам проблем, покришки Wanda розроблені саме для їзди в умовах екстремальних маршрутів, а вилка з ходом 80 мм дасть вам потрібний рівень амортизації.
Категорія - унісекс, Призначення - гірський, тип підвіски - хардтейл, тип гальм - дискова механіка, Матеріал рами - сталь, розмір рами - 14", діаметр коліс - 24", кількість швидкостей - 21, вага - 15 кг, Колір - синій
Колір:
Ще
Немає в наявності 8 086 грн
Характеристики Велосипед Crossride Bullet 24" рама-14" St Blue (0262-140-2)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 14" |
| Діаметр коліс | 24" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | MODO 24 MLO CT, disc |
| Система шатунів | MTB CT 42x34x24t |
Опис Велосипед Crossride Bullet 24" рама-14" St Blue (0262-140-2)
Велосипед Crossride Bullet — велосипед із гірською комплектацією потішить вас своїм стильним дизайном та чудовими характеристиками. Ця модель обладнана рамою зі сталі та дисковими гальмами для бездоганної реакції в будь-яких умовах, навіть на мокрому ґрунті. Нерівні ґрунтові дороги не принесуть вам проблем, покришки Wanda розроблені саме для їзди в умовах екстремальних маршрутів, а вилка з ходом 80 мм дасть вам потрібний рівень амортизації.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше