Велосипед Crossride BMX Maverick 20" рама-10" St Black/Green (0481-З)
Характеристики Велосипед Crossride BMX Maverick 20" рама-10" St Black/Green (0481-З)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 10" |
| Діаметр коліс | 20" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | сталь, 20" |
| Система шатунів | сталь |
| Гальма | U-Тип |
Опис Велосипед Crossride BMX Maverick 20" рама-10" St Black/Green (0481-З)
Crossride — добрий велосипед BMX початкового рівня, який оптимально підійде для тих, хто ще ніколи не катався на велосипедах такого типу та хоче спробувати себе в цьому напрямі. Він має все необхідне для початку вивчення трюків, освоєння цієї культури катання. Велосипед має міцну раму зі сплаву Hi-Ten.
Характеристики Велосипед Crossride BMX Maverick 20" рама-10" St Black/Green (0481-З)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 10" |
| Діаметр коліс | 20" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | сталь, 20" |
| Система шатунів | сталь |
| Гальма | U-Тип |
Опис Велосипед Crossride BMX Maverick 20" рама-10" St Black/Green (0481-З)
Crossride — добрий велосипед BMX початкового рівня, який оптимально підійде для тих, хто ще ніколи не катався на велосипедах такого типу та хоче спробувати себе в цьому напрямі. Він має все необхідне для початку вивчення трюків, освоєння цієї культури катання. Велосипед має міцну раму зі сплаву Hi-Ten.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше