Характеристики Велосипед Crossride BMX Hiland 20" рама-10" St Black (4007-1)
| Категорія | підлітковий |
| Призначення | для міста |
| Тип підвіски | ригід |
| Тип гальм | ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 10" |
| Діаметр коліс | 20" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | сталева |
| Система шатунів | ST |
Опис Велосипед Crossride BMX Hiland 20" рама-10" St Black (4007-1)
Надійний і яскравий дитячий велосипед, який подарує масу приємних моментів вашій дитині. В його основі лежить високоміцна рама, яка легко витримає всі випробування й удари. На раму встановлена жорстка вилка, зручне кермо, надійні гальма, захист ланцюга та зірки від потрапляння одягу, м'яке сідло, створене спеціально для дітей. Байк має один швидкісний режим, забезпечений ободовим переднім гальмом.
Характеристики Велосипед Crossride BMX Hiland 20" рама-10" St Black (4007-1)
| Категорія | підлітковий |
| Призначення | для міста |
| Тип підвіски | ригід |
| Тип гальм | ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 10" |
| Діаметр коліс | 20" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | сталева |
| Система шатунів | ST |
Опис Велосипед Crossride BMX Hiland 20" рама-10" St Black (4007-1)
Надійний і яскравий дитячий велосипед, який подарує масу приємних моментів вашій дитині. В його основі лежить високоміцна рама, яка легко витримає всі випробування й удари. На раму встановлена жорстка вилка, зручне кермо, надійні гальма, захист ланцюга та зірки від потрапляння одягу, м'яке сідло, створене спеціально для дітей. Байк має один швидкісний режим, забезпечений ободовим переднім гальмом.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше