Характеристики Велосипед Ardis Verona 28" рама-19" St Brown (0926)
| Категорія | жіночий |
| Призначення | для міста |
| Тип підвіски | ригід |
| Тип гальм | дискові, ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 28" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | сталь Hi Tensile, 28", жорстка |
| Система шатунів | сталь, 165mm, 46 зуб. |
Опис Велосипед Ardis Verona 28" рама-19" St Brown (0926)
Класична жіноча модель ARDIS Verona 28. Задній багажник і корзина допоможуть розмістити малогабаритні вантажі. Широкі крила не дадуть вашому одяue промокнути при катанні по мокрих дорогах і калюжах. Завдяки класичному дизайну і комфортній геометрії ви зможете кататися навіть в довгих спідницях і сукнях. Швидко набрати потрібну швидкість допоможуть 28-дюймові колеса з якісними покришками. Рама моделі, виготовлена зі сталі, має високу міцність і довговічність. Велосипед ARDIS Verona призначений для активного катання по асфальтованих і щільно укочений грунтових дорогах.
Характеристики Велосипед Ardis Verona 28" рама-19" St Brown (0926)
| Категорія | жіночий |
| Призначення | для міста |
| Тип підвіски | ригід |
| Тип гальм | дискові, ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 28" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | сталь Hi Tensile, 28", жорстка |
| Система шатунів | сталь, 165mm, 46 зуб. |
Опис Велосипед Ardis Verona 28" рама-19" St Brown (0926)
Класична жіноча модель ARDIS Verona 28. Задній багажник і корзина допоможуть розмістити малогабаритні вантажі. Широкі крила не дадуть вашому одяue промокнути при катанні по мокрих дорогах і калюжах. Завдяки класичному дизайну і комфортній геометрії ви зможете кататися навіть в довгих спідницях і сукнях. Швидко набрати потрібну швидкість допоможуть 28-дюймові колеса з якісними покришками. Рама моделі, виготовлена зі сталі, має високу міцність і довговічність. Велосипед ARDIS Verona призначений для активного катання по асфальтованих і щільно укочений грунтових дорогах.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше