Характеристики Велосипед Ardis Verona 26" рама-17" St Brown (09262)
| Категорія | жіночий |
| Призначення | для міста |
| Тип підвіски | ригід |
| Тип гальм | натиснення ногою, ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | сталь Hi Tensile, 20", жорстка |
| Система шатунів | сталь, 165mm, 46 зуб. |
Опис Велосипед Ardis Verona 26" рама-17" St Brown (09262)
Жіночий велосипед Ardis Verona тепер з колесами 26 дюймів. Український виробник велосипедів Ardis утішив своїх шанувальників черговою новинкою. Точніше буде сказати — модифікацією вже доволі популярної моделі жіночого міського велосипеда Ardis Verona. Легендарний жіночий велосипед з кошиком став тепер ще універсальнішим, адже тепер він обладнаний дещо меншими колесами у 26 дюймів, що робить його маневренішим і зручнішим для людей невисокого зросту.
Характеристики Велосипед Ardis Verona 26" рама-17" St Brown (09262)
| Категорія | жіночий |
| Призначення | для міста |
| Тип підвіски | ригід |
| Тип гальм | натиснення ногою, ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | сталь Hi Tensile, 20", жорстка |
| Система шатунів | сталь, 165mm, 46 зуб. |
Опис Велосипед Ardis Verona 26" рама-17" St Brown (09262)
Жіночий велосипед Ardis Verona тепер з колесами 26 дюймів. Український виробник велосипедів Ardis утішив своїх шанувальників черговою новинкою. Точніше буде сказати — модифікацією вже доволі популярної моделі жіночого міського велосипеда Ardis Verona. Легендарний жіночий велосипед з кошиком став тепер ще універсальнішим, адже тепер він обладнаний дещо меншими колесами у 26 дюймів, що робить його маневренішим і зручнішим для людей невисокого зросту.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше