Характеристики Велосипед Ardis Ukr-Bike 28" рама-21" St Grey (0937-3)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | натиснення ногою |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 21" |
| Діаметр коліс | 28" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | Ardis |
| Система шатунів | ST |
| Гальма | Coster Brake |
Опис Велосипед Ardis Ukr-Bike 28" рама-21" St Grey (0937-3)
Високоякісний велосипед Ardis Ukr-Bike, який призначений для їзди переважно рівними дорогами. Велосипед складений на базі міцної рами, матеріалом для виготовлення якої виробники вибрали сталевий сплав. На раму встановлена вилка жорсткого типу, завдяки якій набирати високу швидкість на рівних дорогах буде набагато легше, зручне зігнуте кермо, великі 28-дюймові колеса з вузькими, «накатистими» покришками й алюмінієвими ободами.
Характеристики Велосипед Ardis Ukr-Bike 28" рама-21" St Grey (0937-3)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | натиснення ногою |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 21" |
| Діаметр коліс | 28" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | Ardis |
| Система шатунів | ST |
| Гальма | Coster Brake |
Опис Велосипед Ardis Ukr-Bike 28" рама-21" St Grey (0937-3)
Високоякісний велосипед Ardis Ukr-Bike, який призначений для їзди переважно рівними дорогами. Велосипед складений на базі міцної рами, матеріалом для виготовлення якої виробники вибрали сталевий сплав. На раму встановлена вилка жорсткого типу, завдяки якій набирати високу швидкість на рівних дорогах буде набагато легше, зручне зігнуте кермо, великі 28-дюймові колеса з вузькими, «накатистими» покришками й алюмінієвими ободами.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше