Характеристики Велосипед Ardis Tucan 29" рама-20" Al Purple (02611-200-3)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискові гідравлічні |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 20" |
| Діаметр коліс | 29" |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Вилка | SR Suntour 29 SF19-XCT-30, disc |
| Система шатунів | Shimano Tourney FC-TY301 |
Опис Велосипед Ardis Tucan 29" рама-20" Al Purple (02611-200-3)
MTB-велосипед Ardis Tucan — це прекрасний вибір для тих, хто любить активний відпочинок. Велосипед обладнаний колесами розміром 29 дюймів, а також системою перемикання класу Shimano Alivio. Легка та міцна алюмінієва рама зі сплаву 6061 дасть вам за дуже короткі терміни полюбити цей велосипед.
Характеристики Велосипед Ardis Tucan 29" рама-20" Al Purple (02611-200-3)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискові гідравлічні |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 20" |
| Діаметр коліс | 29" |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Вилка | SR Suntour 29 SF19-XCT-30, disc |
| Система шатунів | Shimano Tourney FC-TY301 |
Опис Велосипед Ardis Tucan 29" рама-20" Al Purple (02611-200-3)
MTB-велосипед Ardis Tucan — це прекрасний вибір для тих, хто любить активний відпочинок. Велосипед обладнаний колесами розміром 29 дюймів, а також системою перемикання класу Shimano Alivio. Легка та міцна алюмінієва рама зі сплаву 6061 дасть вам за дуже короткі терміни полюбити цей велосипед.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше