Категорія - унісекс, Призначення - гірський, тип підвіски - хардтейл, тип гальм - дискові гідравлічні, Матеріал рами - алюміній, розмір рами - 16", діаметр коліс - 27.5", кількість швидкостей - 24, вага - 15.5 кг, Колір - червоний
Характеристики Велосипед Ardis Tucan 27.5" рама-16" Al Red (0261-160-4)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискові гідравлічні |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 16" |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Вилка | SR Suntour 27,5 SF19-XCT-30, disc |
| Система шатунів | Shimano Tourney FC-TY301 |
Опис Велосипед Ardis Tucan 27.5" рама-16" Al Red (0261-160-4)
MTB велосипед Ardis Tucan — це чудовий вибір для тих, хто любить активний відпочинок. Велосипед обладнаний колесами розміром 27,5 дюйма, а також системою перемикань класу Shimano Alivio. Легка та міцна алюмінієва рама сплаву 6061 дасть вам змогу в дуже короткий термін полюбити цей велосипед.
Категорія - унісекс, Призначення - гірський, тип підвіски - хардтейл, тип гальм - дискові гідравлічні, Матеріал рами - алюміній, розмір рами - 16", діаметр коліс - 27.5", кількість швидкостей - 24, вага - 15.5 кг, Колір - червоний
Немає в наявності 18 106 грн
Характеристики Велосипед Ardis Tucan 27.5" рама-16" Al Red (0261-160-4)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискові гідравлічні |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 16" |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Вилка | SR Suntour 27,5 SF19-XCT-30, disc |
| Система шатунів | Shimano Tourney FC-TY301 |
Опис Велосипед Ardis Tucan 27.5" рама-16" Al Red (0261-160-4)
MTB велосипед Ardis Tucan — це чудовий вибір для тих, хто любить активний відпочинок. Велосипед обладнаний колесами розміром 27,5 дюйма, а також системою перемикань класу Shimano Alivio. Легка та міцна алюмінієва рама сплаву 6061 дасть вам змогу в дуже короткий термін полюбити цей велосипед.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше