Характеристики Велосипед Ardis Trace 26" рама-19" Al Grey/Black (0141)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | SunTour |
| Система шатунів | Shimano |
Опис Велосипед Ardis Trace 26" рама-19" Al Grey/Black (0141)
Цей велосипед — гідний вибір для вимогливого й амбітного райдера. Легка алюмінієва рама практично не робить жодного навантаження на велосипед і забезпечує комфортне, надзвичайно легке керування. Дискові гальма швидко реагують на зусилля велосипедиста й гарантують надійне та якісне гальмування. Трансмісія Shimano чудово перемикає швидкості, даючи змогу райдеру повністю сконцентруватися на дорозі, а чіпка та якісна гума не дасть вам зійти зі шляху.
Характеристики Велосипед Ardis Trace 26" рама-19" Al Grey/Black (0141)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | SunTour |
| Система шатунів | Shimano |
Опис Велосипед Ardis Trace 26" рама-19" Al Grey/Black (0141)
Цей велосипед — гідний вибір для вимогливого й амбітного райдера. Легка алюмінієва рама практично не робить жодного навантаження на велосипед і забезпечує комфортне, надзвичайно легке керування. Дискові гальма швидко реагують на зусилля велосипедиста й гарантують надійне та якісне гальмування. Трансмісія Shimano чудово перемикає швидкості, даючи змогу райдеру повністю сконцентруватися на дорозі, а чіпка та якісна гума не дасть вам зійти зі шляху.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше