Категорія - унісекс, Призначення - гірський, тип підвіски - хардтейл, тип гальм - дискові гідравлічні, Матеріал рами - алюміній, розмір рами - 21", діаметр коліс - 29", кількість швидкостей - 24, вага - 15 кг, Колір - сірий
Характеристики Велосипед Ardis Titan 29" рама-21" Al Grey (01971)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискові гідравлічні |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 21" |
| Діаметр коліс | 29" |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Вилка | SR Suntour XCT (100 мм) |
| Система шатунів | SR Suntour 175 мм 42/32/22 AL |
Опис Велосипед Ardis Titan 29" рама-21" Al Grey (01971)
Гірський велосипед Ardis Titan 29 призначений як для заміських прогулянок нерівною місцевістю, так і для звичайних міських поїздок. Колеса діагоналлю 29 дюймів прекрасно долають будь-які перешкоди без зниження швидкості. 24 режими швидкостей дадуть змогу транспортному засобу добре розігнатися. Алюмінієва рама витримає будь-які випробування, а дискові гідравлічні гальма спрацьовують на першу вимогу.
Категорія - унісекс, Призначення - гірський, тип підвіски - хардтейл, тип гальм - дискові гідравлічні, Матеріал рами - алюміній, розмір рами - 21", діаметр коліс - 29", кількість швидкостей - 24, вага - 15 кг, Колір - сірий
Немає в наявності 17 595 грн
Характеристики Велосипед Ardis Titan 29" рама-21" Al Grey (01971)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискові гідравлічні |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 21" |
| Діаметр коліс | 29" |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Вилка | SR Suntour XCT (100 мм) |
| Система шатунів | SR Suntour 175 мм 42/32/22 AL |
Опис Велосипед Ardis Titan 29" рама-21" Al Grey (01971)
Гірський велосипед Ardis Titan 29 призначений як для заміських прогулянок нерівною місцевістю, так і для звичайних міських поїздок. Колеса діагоналлю 29 дюймів прекрасно долають будь-які перешкоди без зниження швидкості. 24 режими швидкостей дадуть змогу транспортному засобу добре розігнатися. Алюмінієва рама витримає будь-які випробування, а дискові гідравлічні гальма спрацьовують на першу вимогу.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше