Категорія - унісекс, Призначення - гірський, тип підвіски - хардтейл, тип гальм - дискова механіка, Матеріал рами - алюміній, розмір рами - 17", діаметр коліс - 27.5", кількість швидкостей - 8, вага - 15 кг, Колір - сірий
Характеристики Велосипед Ardis Titan 27.5" рама-17" Al Grey (01972)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Вилка | SUNTOUT XCE SF18 DS |
| Система шатунів | Shimano Tourney FC-TY301 |
Опис Велосипед Ardis Titan 27.5" рама-17" Al Grey (01972)
Гірський велосипед Ardis Titan 27.5 призначений як для заміських прогулянок перетятою місцевістю, так і для звичайних міських поїздок. Колеса діагоналлю 27.5 дюйма прекрасно долають будь-які перешкоди без зниження швидкості. 24 режими швидкостей дадуть змогу транспортному засобу добре розігнатися. Алюмінієва рама витримає будь-які випробування, а дискові механічні гальма спрацьовують на першу вимогу.
Категорія - унісекс, Призначення - гірський, тип підвіски - хардтейл, тип гальм - дискова механіка, Матеріал рами - алюміній, розмір рами - 17", діаметр коліс - 27.5", кількість швидкостей - 8, вага - 15 кг, Колір - сірий
Немає в наявності 15 185 грн
Характеристики Велосипед Ardis Titan 27.5" рама-17" Al Grey (01972)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Вилка | SUNTOUT XCE SF18 DS |
| Система шатунів | Shimano Tourney FC-TY301 |
Опис Велосипед Ardis Titan 27.5" рама-17" Al Grey (01972)
Гірський велосипед Ardis Titan 27.5 призначений як для заміських прогулянок перетятою місцевістю, так і для звичайних міських поїздок. Колеса діагоналлю 27.5 дюйма прекрасно долають будь-які перешкоди без зниження швидкості. 24 режими швидкостей дадуть змогу транспортному засобу добре розігнатися. Алюмінієва рама витримає будь-які випробування, а дискові механічні гальма спрацьовують на першу вимогу.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше