Категорія - унісекс, Призначення - гірський, тип гальм - дискова механіка, Матеріал рами - алюміній, розмір рами - 19", діаметр коліс - 26", кількість швидкостей - 21, вага - 15 кг, Колір - чорний, зелений
Немає в наявності 11 282 грн
Немає в наявності 10 510 грн
код: U1148922 сьогодні
Акція
код: U1060704 +4 дні
Топ продажів
код: U1149241 +4 дні
Акція
код: U1159238 +4 дні
Акція
Характеристики Велосипед Ardis Summit Eco 26" рама-19" Al Black/Green (01371-19)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | Zoom |
| Система шатунів | Prowheel |
| Гальма | Disk Brake, Ares |
Опис Велосипед Ardis Summit Eco 26" рама-19" Al Black/Green (01371-19)
MTB-велосипед Ardis Summit — це чудовий вибір для тих, хто любить активний відпочинок. Велосипед обладнаний колесами розміром 26 дюймів, а також системою перемикання класу Shimano. Легка та міцна алюмінієва рама зі сплаву 6061 дасть вам за дуже короткі терміни полюбити цей велосипед.
Категорія - унісекс, Призначення - гірський, тип гальм - дискова механіка, Матеріал рами - алюміній, розмір рами - 19", діаметр коліс - 26", кількість швидкостей - 21, вага - 15 кг, Колір - чорний, зелений
Немає в наявності 11 282 грн
код: U1148922 сьогодні
Акція
код: U1060704 +4 дні
Топ продажів
код: U1149241 +4 дні
Акція
код: U1159238 +4 дні
Акція
Характеристики Велосипед Ardis Summit Eco 26" рама-19" Al Black/Green (01371-19)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | Zoom |
| Система шатунів | Prowheel |
| Гальма | Disk Brake, Ares |
Опис Велосипед Ardis Summit Eco 26" рама-19" Al Black/Green (01371-19)
MTB-велосипед Ardis Summit — це чудовий вибір для тих, хто любить активний відпочинок. Велосипед обладнаний колесами розміром 26 дюймів, а також системою перемикання класу Shimano. Легка та міцна алюмінієва рама зі сплаву 6061 дасть вам за дуже короткі терміни полюбити цей велосипед.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше