Характеристики Велосипед Ardis Space 26" рама-19" Al White/Red (0125)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Вилка | SR Suntour 26" XCM (100 мм хід) алюміній |
| Система шатунів | Sr Suntour XCT V3 175 мм 42-32-22 алюміній |
Опис Велосипед Ardis Space 26" рама-19" Al White/Red (0125)
Велосипед ARDIS SPACE - гірський байк, вражаючий своєю потужною технічною харизмою і неймовірно стильним дизайном. Наявність швидкісних режимів налічує 24, тому райдер може легко вибирати найкращий варіант для конкретних умов дороги. Дискові гальма BENGAL відмінно поводяться навіть на вологому дорожньому полотні, за секунди зупиняючи байк. Рама з алюмінію, виготовлена зі сплаву 6061-Т6, відрізняється неймовірно легкою вагою і гарантує відмінну маневреність транспортного засобу. Гума CST забезпечує максимальний контакт з дорогою.
Характеристики Велосипед Ardis Space 26" рама-19" Al White/Red (0125)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Вилка | SR Suntour 26" XCM (100 мм хід) алюміній |
| Система шатунів | Sr Suntour XCT V3 175 мм 42-32-22 алюміній |
Опис Велосипед Ardis Space 26" рама-19" Al White/Red (0125)
Велосипед ARDIS SPACE - гірський байк, вражаючий своєю потужною технічною харизмою і неймовірно стильним дизайном. Наявність швидкісних режимів налічує 24, тому райдер може легко вибирати найкращий варіант для конкретних умов дороги. Дискові гальма BENGAL відмінно поводяться навіть на вологому дорожньому полотні, за секунди зупиняючи байк. Рама з алюмінію, виготовлена зі сплаву 6061-Т6, відрізняється неймовірно легкою вагою і гарантує відмінну маневреність транспортного засобу. Гума CST забезпечує максимальний контакт з дорогою.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Велосипед Ardis Space 26" рама-19" Al White/Red (0125)