Характеристики Велосипед Ardis Shultz 27.5" рама-17" Al Green (4001-170)
| Категорія | підлітковий |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискові |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | SR Suntour M3030, disc |
| Система шатунів | Proweel |
Опис Велосипед Ardis Shultz 27.5" рама-17" Al Green (4001-170)
Цей велосипед Ardis Shultz – чудовий вибір найвибагливішого райдера. Міцна алюмінієва рама витримає будь-які навантаження на велосипед і забезпечить комфортне, неймовірно легке керування. Гальма безвідмовно реагують на зусилля велосипедиста та гарантують надійне та якісне гальмування. Ardis Shultz - оснащений зручним кермом, відповідає всім анатомічним особливостям кистей рук. Трансмісія відмінно перемикає швидкості, даючи можливість сконцентруватися повністю на дорозі.
Характеристики Велосипед Ardis Shultz 27.5" рама-17" Al Green (4001-170)
| Категорія | підлітковий |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискові |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | SR Suntour M3030, disc |
| Система шатунів | Proweel |
Опис Велосипед Ardis Shultz 27.5" рама-17" Al Green (4001-170)
Цей велосипед Ardis Shultz – чудовий вибір найвибагливішого райдера. Міцна алюмінієва рама витримає будь-які навантаження на велосипед і забезпечить комфортне, неймовірно легке керування. Гальма безвідмовно реагують на зусилля велосипедиста та гарантують надійне та якісне гальмування. Ardis Shultz - оснащений зручним кермом, відповідає всім анатомічним особливостям кистей рук. Трансмісія відмінно перемикає швидкості, даючи можливість сконцентруватися повністю на дорозі.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше