Велосипед Ardis Santana 24" рама-15" St Black/Burgundy (0709)
Характеристики Велосипед Ardis Santana 24" рама-15" St Black/Burgundy (0709)
| Категорія | підлітковий |
| Призначення | для міста |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 15" |
| Діаметр коліс | 24" |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Система шатунів | Neco |
| Гальма | V-Brake |
Опис Велосипед Ardis Santana 24" рама-15" St Black/Burgundy (0709)
Ardis Santana надійний і практичний велосипед. Він має 18 швидкостей, завдяки чому ви з легкістю заїдете на будь-який підйом. Байк обладнаний ободовими гальмами, спеціальними протиударними ободами під V-brake гальмо. Має сталеві щитки, підніжку, багажник. Кермо й сідло регулюються за висотою.
Характеристики Велосипед Ardis Santana 24" рама-15" St Black/Burgundy (0709)
| Категорія | підлітковий |
| Призначення | для міста |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 15" |
| Діаметр коліс | 24" |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Система шатунів | Neco |
| Гальма | V-Brake |
Опис Велосипед Ardis Santana 24" рама-15" St Black/Burgundy (0709)
Ardis Santana надійний і практичний велосипед. Він має 18 швидкостей, завдяки чому ви з легкістю заїдете на будь-який підйом. Байк обладнаний ободовими гальмами, спеціальними протиударними ободами під V-brake гальмо. Має сталеві щитки, підніжку, багажник. Кермо й сідло регулюються за висотою.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Велосипед Ardis Santana 24" рама-15" St Black/Burgundy (0709)