Характеристики Велосипед Ardis SUS 20" рама-10" St Orange (0428-1)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | двопідвіс |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 10" |
| Діаметр коліс | 20" |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Вилка | сталева |
| Система шатунів | ST |
Опис Велосипед Ardis SUS 20" рама-10" St Orange (0428-1)
Надійний і яскравий дитячий велосипед, який подарує масу приємних моментів вашій дитині.
В його основі лежить високоміцна рама, яка легко витримає всі випробування й удари.
На раму встановлена жорстка вилка, зручне кермо, надійні гальма, м'яке сидіння, створене спеціально для дітей.
Байк має 18 швидкостей, а також ободове переднє та заднє гальмо.
Максимальна вага користувача: 45 кг.
Характеристики Велосипед Ardis SUS 20" рама-10" St Orange (0428-1)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | двопідвіс |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 10" |
| Діаметр коліс | 20" |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Вилка | сталева |
| Система шатунів | ST |
Опис Велосипед Ardis SUS 20" рама-10" St Orange (0428-1)
Надійний і яскравий дитячий велосипед, який подарує масу приємних моментів вашій дитині.
В його основі лежить високоміцна рама, яка легко витримає всі випробування й удари.
На раму встановлена жорстка вилка, зручне кермо, надійні гальма, м'яке сидіння, створене спеціально для дітей.
Байк має 18 швидкостей, а також ободове переднє та заднє гальмо.
Максимальна вага користувача: 45 кг.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше