Характеристики Велосипед Ardis Rocky Boy 20" рама-10" St Black/Green (0492-1)
| Категорія | підлітковий |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 10" |
| Діаметр коліс | 20" |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Вилка | Ardis |
| Система шатунів | ST |
| Гальма | V-Brake |
Опис Велосипед Ardis Rocky Boy 20" рама-10" St Black/Green (0492-1)
Велосипед Ardis Rocky Boy 20" — це підлітковий велосипед із комплектуючими високого рівня, який призначений для активних дітей віком від 5 до 10 років. Стильний дизайн, а також міцність і довговічність сподобаються як дітям, так і їхнім батькам. Дискові гальма зупинять велосипед навіть у найбільш непередбачуваній ситуації. Трансмісія Shimano відповідає за чітке та своєчасне перемикання передач. А амортизаційна вилка за комфорт
Характеристики Велосипед Ardis Rocky Boy 20" рама-10" St Black/Green (0492-1)
| Категорія | підлітковий |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 10" |
| Діаметр коліс | 20" |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Вилка | Ardis |
| Система шатунів | ST |
| Гальма | V-Brake |
Опис Велосипед Ardis Rocky Boy 20" рама-10" St Black/Green (0492-1)
Велосипед Ardis Rocky Boy 20" — це підлітковий велосипед із комплектуючими високого рівня, який призначений для активних дітей віком від 5 до 10 років. Стильний дизайн, а також міцність і довговічність сподобаються як дітям, так і їхнім батькам. Дискові гальма зупинять велосипед навіть у найбільш непередбачуваній ситуації. Трансмісія Shimano відповідає за чітке та своєчасне перемикання передач. А амортизаційна вилка за комфорт
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше