Характеристики Велосипед Ardis Rider 26" рама-17" Al White/Blue (0132-17)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | Zoom |
| Система шатунів | Shimano |
Опис Велосипед Ardis Rider 26" рама-17" Al White/Blue (0132-17)
Цей велосипед — гідний вибір для вимогливого й амбітного райдера. Легка алюмінієва рама практично не робить жодного навантаження на велосипед і забезпечує комфортне, надзвичайно легке керування. Дискові гальма швидко реагують на зусилля велосипедиста й гарантують надійне та якісне гальмування. Трансмісія Shimano чудово перемикає швидкості, даючи змогу райдеру повністю сконцентруватися на дорозі, а чіпка та якісна гума не дасть вам зійти зі шляху.
Характеристики Велосипед Ardis Rider 26" рама-17" Al White/Blue (0132-17)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | Zoom |
| Система шатунів | Shimano |
Опис Велосипед Ardis Rider 26" рама-17" Al White/Blue (0132-17)
Цей велосипед — гідний вибір для вимогливого й амбітного райдера. Легка алюмінієва рама практично не робить жодного навантаження на велосипед і забезпечує комфортне, надзвичайно легке керування. Дискові гальма швидко реагують на зусилля велосипедиста й гарантують надійне та якісне гальмування. Трансмісія Shimano чудово перемикає швидкості, даючи змогу райдеру повністю сконцентруватися на дорозі, а чіпка та якісна гума не дасть вам зійти зі шляху.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше