Характеристики Велосипед Ardis Paola 28" рама-19" St Black (0941)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 28" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | сталева |
| Система шатунів | сталь |
| Гальма | V-Brake |
Опис Велосипед Ardis Paola 28" рама-19" St Black (0941)
Чудовий і стильний міський велосипед із діаметром колеса 28 дюймів чудово підійде для катання містом та поїздок за покупками. Велосипед має два різновиди гальма, переднє V-Brake, і заднє класичне ножне гальмо.
Характеристики Велосипед Ardis Paola 28" рама-19" St Black (0941)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 28" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | сталева |
| Система шатунів | сталь |
| Гальма | V-Brake |
Опис Велосипед Ardis Paola 28" рама-19" St Black (0941)
Чудовий і стильний міський велосипед із діаметром колеса 28 дюймів чудово підійде для катання містом та поїздок за покупками. Велосипед має два різновиди гальма, переднє V-Brake, і заднє класичне ножне гальмо.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше