Характеристики Велосипед Ardis New Fold 24" рама-15" St Orange (0819-2)
| Категорія | підлітковий |
| Призначення | гірський |
| Тип гальм | натиснення ногою, ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 15" |
| Діаметр коліс | 24" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | ST |
| Система шатунів | ST |
| Гальма | Coster Brake, V-Brake |
Опис Велосипед Ardis New Fold 24" рама-15" St Orange (0819-2)
Складаний велосипед Ardis New Fold — чудово підійде як для підлітків, так і для дорослих людей, а його рама, вироблена з міцного сплаву високоякісної сталі, має складану конструкцію, що полегшує зберігання і транспортування цієї моделі. Цей велосипед укомплектований легкими пластиковими крилами, захистом ланцюга, місткими багажником і кошиком, а також класичним заднім ножним і переднім ободовим гальмами.
Характеристики Велосипед Ardis New Fold 24" рама-15" St Orange (0819-2)
| Категорія | підлітковий |
| Призначення | гірський |
| Тип гальм | натиснення ногою, ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 15" |
| Діаметр коліс | 24" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | ST |
| Система шатунів | ST |
| Гальма | Coster Brake, V-Brake |
Опис Велосипед Ardis New Fold 24" рама-15" St Orange (0819-2)
Складаний велосипед Ardis New Fold — чудово підійде як для підлітків, так і для дорослих людей, а його рама, вироблена з міцного сплаву високоякісної сталі, має складану конструкцію, що полегшує зберігання і транспортування цієї моделі. Цей велосипед укомплектований легкими пластиковими крилами, захистом ланцюга, місткими багажником і кошиком, а також класичним заднім ножним і переднім ободовим гальмами.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше