Характеристики Велосипед Ardis Montana 27.5" рама-19" Al Black/Red (02462)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип гальм | дискові |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | ARDIS CH-386-26"; 25,5 mm; хід 60mm |
| Система шатунів | ARDIS 42/34/24 зуб. |
| Гальма | Disc brake |
Опис Велосипед Ardis Montana 27.5" рама-19" Al Black/Red (02462)
Велосипед ARDIS Montana 27.5 – модель, яка порадує вас надійністю під час прогулянок гірською місцевістю. Модель оснащена колесами 27.5 дюймів, трансмісія дозволяє вибирати одну з 21 швидкості, а дискові гальма спрацьовують на першу вимогу, що подарує вам впевненість і найкращі умови для їзди гірськими маршрутами.
Характеристики Велосипед Ardis Montana 27.5" рама-19" Al Black/Red (02462)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип гальм | дискові |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | ARDIS CH-386-26"; 25,5 mm; хід 60mm |
| Система шатунів | ARDIS 42/34/24 зуб. |
| Гальма | Disc brake |
Опис Велосипед Ardis Montana 27.5" рама-19" Al Black/Red (02462)
Велосипед ARDIS Montana 27.5 – модель, яка порадує вас надійністю під час прогулянок гірською місцевістю. Модель оснащена колесами 27.5 дюймів, трансмісія дозволяє вибирати одну з 21 швидкості, а дискові гальма спрацьовують на першу вимогу, що подарує вам впевненість і найкращі умови для їзди гірськими маршрутами.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше