Характеристики Велосипед Ardis Messina 26" рама-17" St Brown (0925-170-1)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | сталева |
| Система шатунів | Neco |
| Гальма | V-Brake, Coster Brake |
Опис Велосипед Ardis Messina 26" рама-17" St Brown (0925-170-1)
Жіночий велосипед Ardis Messina — це стильний, зручний велосипед для комфортної їзди містом, а також просто ненав'язливих прогулянок. Дизайн велосипеда виготовлений у ліпших традиціях європейської класики. Велосипед Ardis Messina комплектовано багажником, підніжкою, а спеціальний щиток ланцюга захистить ваш одяг від забруднень.
Характеристики Велосипед Ardis Messina 26" рама-17" St Brown (0925-170-1)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | сталева |
| Система шатунів | Neco |
| Гальма | V-Brake, Coster Brake |
Опис Велосипед Ardis Messina 26" рама-17" St Brown (0925-170-1)
Жіночий велосипед Ardis Messina — це стильний, зручний велосипед для комфортної їзди містом, а також просто ненав'язливих прогулянок. Дизайн велосипеда виготовлений у ліпших традиціях європейської класики. Велосипед Ardis Messina комплектовано багажником, підніжкою, а спеціальний щиток ланцюга захистить ваш одяг від забруднень.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше