Характеристики Велосипед Ardis "Либідь" 28" рама-20" St Purple (0903Д-1)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | натиснення ногою |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 20" |
| Діаметр коліс | 28" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | ST |
| Система шатунів | Neco |
| Гальма | Coster Brake |
Опис Велосипед Ardis "Либідь" 28" рама-20" St Purple (0903Д-1)
Чудовий велосипед Ardis Либідь для тих дівчат, хто полюбляє їзду бездоріжжям й надає перевагу віддає велопрогулянкам маршрутами, що пролягають дорогами з рівним асфальтовим або укоченим ґрунтовим покриттям. Рама в основі цієї моделі виготовлена зі сталі Hi Tensile. Довгі крила перешкоджатимуть забрудненню одягу, а захист ланцюга убезпечить від потрапляння одягу в рухомі частини. Варто також звернути увагу на той факт, що велосипед має в комплектації зручний багажник і кошик, так що виїзди до крамниці стануть удвічі приємнішими, адже тепер усі покупки можна буде без зайвих зусиль транспортувати додому.
Характеристики Велосипед Ardis "Либідь" 28" рама-20" St Purple (0903Д-1)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | натиснення ногою |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 20" |
| Діаметр коліс | 28" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | ST |
| Система шатунів | Neco |
| Гальма | Coster Brake |
Опис Велосипед Ardis "Либідь" 28" рама-20" St Purple (0903Д-1)
Чудовий велосипед Ardis Либідь для тих дівчат, хто полюбляє їзду бездоріжжям й надає перевагу віддає велопрогулянкам маршрутами, що пролягають дорогами з рівним асфальтовим або укоченим ґрунтовим покриттям. Рама в основі цієї моделі виготовлена зі сталі Hi Tensile. Довгі крила перешкоджатимуть забрудненню одягу, а захист ланцюга убезпечить від потрапляння одягу в рухомі частини. Варто також звернути увагу на той факт, що велосипед має в комплектації зручний багажник і кошик, так що виїзди до крамниці стануть удвічі приємнішими, адже тепер усі покупки можна буде без зайвих зусиль транспортувати додому.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше