Характеристики Велосипед Ardis LX200 Eco 24" рама-15" Al Purple (01333-Ф)
| Категорія | підлітковий |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 15" |
| Діаметр коліс | 24" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | ZOOM 386 Masera-24"; 25,5mm; хід 50mm |
| Система шатунів | ProWheel 24, 152mm, 42-34-24 зуб. сталь |
Опис Велосипед Ardis LX200 Eco 24" рама-15" Al Purple (01333-Ф)
Велосипед Ardis LX200 Eco 24" — для аматорок активного відпочинку та спортивного дозвілля. Цей підлітковий байк для дівчаток поєднує елегантний вигляд і якісні технічні дані. Модель має 21 швидкість, обладнана фірмовою рамою з алюмінію 6061-Т6, а ергономічна вилка прекрасно відпрацьовує всі нерівності та дефекти дороги. Дискові гальма припиняють рух за кілька секунд, забезпечуючи потужне й ефективне гальмування. Колісна база діаметром 24 дюймів обладнана шинами CST, що мають непробивну структуру.
Характеристики Велосипед Ardis LX200 Eco 24" рама-15" Al Purple (01333-Ф)
| Категорія | підлітковий |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 15" |
| Діаметр коліс | 24" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | ZOOM 386 Masera-24"; 25,5mm; хід 50mm |
| Система шатунів | ProWheel 24, 152mm, 42-34-24 зуб. сталь |
Опис Велосипед Ardis LX200 Eco 24" рама-15" Al Purple (01333-Ф)
Велосипед Ardis LX200 Eco 24" — для аматорок активного відпочинку та спортивного дозвілля. Цей підлітковий байк для дівчаток поєднує елегантний вигляд і якісні технічні дані. Модель має 21 швидкість, обладнана фірмовою рамою з алюмінію 6061-Т6, а ергономічна вилка прекрасно відпрацьовує всі нерівності та дефекти дороги. Дискові гальма припиняють рух за кілька секунд, забезпечуючи потужне й ефективне гальмування. Колісна база діаметром 24 дюймів обладнана шинами CST, що мають непробивну структуру.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше