Характеристики Велосипед Ardis LX-200 Eco 26" рама-15" Al Grey (01332)
| Категорія | жіночий |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 15" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | ZOOM CH-386-26"; 25,5mm; хід 60mm |
| Система шатунів | ProWheel MC-AJ26, 170mm, 42-32-22 зуб. алюмінієві |
Опис Велосипед Ardis LX-200 Eco 26" рама-15" Al Grey (01332)
Велосипед ARDIS LX-200 26 Eco - вибір любительок активного відпочинку, спортивного дозвілля і великих швидкостей. Цей жіночий байк поєднує елегантний вигляд і відмінні технічні дані. Модель має 21-швидкісну трансмісію, обладнана спеціальною фірмовою рамою з алюмінію 6061-Т6. Гальмівна система дискового типу призупиняє рух за кілька секунд, забезпечуючи потужне і ефективне гальмування. Колісна база діаметром 26 дюймів має непробивну структуру.
Характеристики Велосипед Ardis LX-200 Eco 26" рама-15" Al Grey (01332)
| Категорія | жіночий |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 15" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | ZOOM CH-386-26"; 25,5mm; хід 60mm |
| Система шатунів | ProWheel MC-AJ26, 170mm, 42-32-22 зуб. алюмінієві |
Опис Велосипед Ardis LX-200 Eco 26" рама-15" Al Grey (01332)
Велосипед ARDIS LX-200 26 Eco - вибір любительок активного відпочинку, спортивного дозвілля і великих швидкостей. Цей жіночий байк поєднує елегантний вигляд і відмінні технічні дані. Модель має 21-швидкісну трансмісію, обладнана спеціальною фірмовою рамою з алюмінію 6061-Т6. Гальмівна система дискового типу призупиняє рух за кілька секунд, забезпечуючи потужне і ефективне гальмування. Колісна база діаметром 26 дюймів має непробивну структуру.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше