Характеристики Велосипед Ardis Juliet 26" рама-16" Al Red (0507)
| Категорія | жіночий |
| Призначення | для міста |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка, ободові |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 16" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | ZOOM 26 "-25,4mm; хід 50mm, Mechanical lock out (блокування ходу), регулювання жорсткості ходу |
| Система шатунів | SR SUNTOUR 170mm, 42-32-22 зуб. алюмінієві |
Опис Велосипед Ardis Juliet 26" рама-16" Al Red (0507)
Приголомшливо стильний і неймовірно зручний велосипед Ardis Juliet, цільова аудиторія якого — дівчата. Ця модель призначена для неквапливого катання містом. Алюмінієва рама велосипеда вирізняється великим запасом міцності й спеціальною жіночою геометрією із заниженою верхньою трубою. Надійне обідне гальмо типу V-brake і передній Disc-brake допоможуть тримати під контролем швидкісний режим. До складу коліс велосипеда увійшли міцні подвійні ободи та якісні дорожні покришки CST. Установлено навісне обладнання Shimano Tourney.
Характеристики Велосипед Ardis Juliet 26" рама-16" Al Red (0507)
| Категорія | жіночий |
| Призначення | для міста |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка, ободові |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 16" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | ZOOM 26 "-25,4mm; хід 50mm, Mechanical lock out (блокування ходу), регулювання жорсткості ходу |
| Система шатунів | SR SUNTOUR 170mm, 42-32-22 зуб. алюмінієві |
Опис Велосипед Ardis Juliet 26" рама-16" Al Red (0507)
Приголомшливо стильний і неймовірно зручний велосипед Ardis Juliet, цільова аудиторія якого — дівчата. Ця модель призначена для неквапливого катання містом. Алюмінієва рама велосипеда вирізняється великим запасом міцності й спеціальною жіночою геометрією із заниженою верхньою трубою. Надійне обідне гальмо типу V-brake і передній Disc-brake допоможуть тримати під контролем швидкісний режим. До складу коліс велосипеда увійшли міцні подвійні ободи та якісні дорожні покришки CST. Установлено навісне обладнання Shimano Tourney.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше