Характеристики Велосипед Ardis Hunter 26" рама-19" Al Black (0208)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | двопідвіс |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | ZOOM CH-386-26"; 25,5mm; хід 60mm |
| Система шатунів | SHIMANO FC-M131, 170mm, 42-34-24 зуб. алюмінієві |
Опис Велосипед Ardis Hunter 26" рама-19" Al Black (0208)
Велосипед ARDIS Hunter - цей двопідвіс початкового рівня схожий на футуристичний транспортний засіб, але крім яскравого дизайну він привертає вдалою збалансованою комплектацією для кращих вражень від їзди. Ви оціните міцність і стійкість рами зі сплаву алюмінію 6061, який використовують у багатьох велосипедах. Дискові гальма і трансмісія на 21 швидкість зроблять ваші поїздки більш комфортними і безпечними, оскільки ви зможете регулювати режим їзди легко і просто. Покращена трансмісія з виделкою Zoom 386 дозволить вам їздити по нерівних дорогах без зайвих вібрацій.
Характеристики Велосипед Ardis Hunter 26" рама-19" Al Black (0208)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | двопідвіс |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | ZOOM CH-386-26"; 25,5mm; хід 60mm |
| Система шатунів | SHIMANO FC-M131, 170mm, 42-34-24 зуб. алюмінієві |
Опис Велосипед Ardis Hunter 26" рама-19" Al Black (0208)
Велосипед ARDIS Hunter - цей двопідвіс початкового рівня схожий на футуристичний транспортний засіб, але крім яскравого дизайну він привертає вдалою збалансованою комплектацією для кращих вражень від їзди. Ви оціните міцність і стійкість рами зі сплаву алюмінію 6061, який використовують у багатьох велосипедах. Дискові гальма і трансмісія на 21 швидкість зроблять ваші поїздки більш комфортними і безпечними, оскільки ви зможете регулювати режим їзди легко і просто. Покращена трансмісія з виделкою Zoom 386 дозволить вам їздити по нерівних дорогах без зайвих вібрацій.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше