Характеристики Велосипед Ardis Hiland 24" рама-11" Al Red (04845)
| Категорія | підлітковий |
| Призначення | для міста |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 11" |
| Діаметр коліс | 24" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | Ardis |
| Колір | червоний |
Опис Велосипед Ardis Hiland 24" рама-11" Al Red (04845)
Велосипед Ardis Hiland 24 — гідний вибір для вимогливого й амбітного райдера. Легка алюмінієва рама практично не робить жодного навантаження на велосипед і забезпечує комфортне, надзвичайно легке керування.
Гальма дискові беззаперечно реагують на зусилля велосипедиста та гарантують надійне та якісне гальмування. Модель обладнана спеціальними гріпсами, які відповідають анатомічним особливостям кистей. Трансмісія Shimano чудово перемикає швидкості, даючи змогу райдеру повністю сконцентруватися на дорозі.
Характеристики Велосипед Ardis Hiland 24" рама-11" Al Red (04845)
| Категорія | підлітковий |
| Призначення | для міста |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 11" |
| Діаметр коліс | 24" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | Ardis |
| Колір | червоний |
Опис Велосипед Ardis Hiland 24" рама-11" Al Red (04845)
Велосипед Ardis Hiland 24 — гідний вибір для вимогливого й амбітного райдера. Легка алюмінієва рама практично не робить жодного навантаження на велосипед і забезпечує комфортне, надзвичайно легке керування.
Гальма дискові беззаперечно реагують на зусилля велосипедиста та гарантують надійне та якісне гальмування. Модель обладнана спеціальними гріпсами, які відповідають анатомічним особливостям кистей. Трансмісія Shimano чудово перемикає швидкості, даючи змогу райдеру повністю сконцентруватися на дорозі.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше