Характеристики Велосипед Ardis Helios 26" рама-19" Al Yellow (0120)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | двопідвіс |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Вилка | SR SUNTOUR XCM 30mm; хід 100mm, регулювання жорсткості ходу |
| Система шатунів | SR SUNTOUR CW10-ХСТ-V3 T312, 170mm, 42-32-22 зуб. алюмінієві |
Опис Велосипед Ardis Helios 26" рама-19" Al Yellow (0120)
Велосипед ARDIS Helios - сучасна та яскрава модель з гірською комплектацією дозволить вам насолодитися поїздками по найскладніших маршрутах. Особливості цього велосипеда - збалансована фірмова рама зі зміцненого алюмінієвого сплаву. Вона розроблена саме для експлуатації в складних умовах і стійко переносить удари. Ходова частина представлена потужними колесами 26 дюймів, на противагу яким встановлені дискові гальма BENGAL, які допоможуть швидко зреагувати навіть на великій швидкості. А перемикач швидкостей в цій моделі - 24-ступінчаста трансмісія.
Характеристики Велосипед Ardis Helios 26" рама-19" Al Yellow (0120)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | двопідвіс |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Вилка | SR SUNTOUR XCM 30mm; хід 100mm, регулювання жорсткості ходу |
| Система шатунів | SR SUNTOUR CW10-ХСТ-V3 T312, 170mm, 42-32-22 зуб. алюмінієві |
Опис Велосипед Ardis Helios 26" рама-19" Al Yellow (0120)
Велосипед ARDIS Helios - сучасна та яскрава модель з гірською комплектацією дозволить вам насолодитися поїздками по найскладніших маршрутах. Особливості цього велосипеда - збалансована фірмова рама зі зміцненого алюмінієвого сплаву. Вона розроблена саме для експлуатації в складних умовах і стійко переносить удари. Ходова частина представлена потужними колесами 26 дюймів, на противагу яким встановлені дискові гальма BENGAL, які допоможуть швидко зреагувати навіть на великій швидкості. А перемикач швидкостей в цій моделі - 24-ступінчаста трансмісія.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше