Характеристики Велосипед Ardis Гетьман Nexus 28" рама-19" St Black (0248-190)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | натиснення ногою, ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 28" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | сталева |
| Система шатунів | Ardis |
| Гальма | задні ножні |
Опис Велосипед Ardis Гетьман Nexus 28" рама-19" St Black (0248-190)
Цей велосипед – гідний вибір для вимогливого й амбітного райдера. Сталева рама майже не робить жодного навантаження на велосипед і забезпечує комфортне, надзвичайно легке керування. Гальма беззаперечно реагують на зусилля велосипедиста та гарантують надійне та якісне гальмування. Модель обладнана спеціальними грипсами, які відповідають анатомічним особливостям кистей. Трансмісія Shimano Nexus чудово перемикає швидкості, даючи райдеру повністю сконцентруватися на дорозі.
Характеристики Велосипед Ardis Гетьман Nexus 28" рама-19" St Black (0248-190)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | натиснення ногою, ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 28" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | сталева |
| Система шатунів | Ardis |
| Гальма | задні ножні |
Опис Велосипед Ardis Гетьман Nexus 28" рама-19" St Black (0248-190)
Цей велосипед – гідний вибір для вимогливого й амбітного райдера. Сталева рама майже не робить жодного навантаження на велосипед і забезпечує комфортне, надзвичайно легке керування. Гальма беззаперечно реагують на зусилля велосипедиста та гарантують надійне та якісне гальмування. Модель обладнана спеціальними грипсами, які відповідають анатомічним особливостям кистей. Трансмісія Shimano Nexus чудово перемикає швидкості, даючи райдеру повністю сконцентруватися на дорозі.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше