Категорія - унісекс, Призначення - для міста, тип гальм - натиснення ногою, розмір рами - 19", діаметр коліс - 28", кількість швидкостей - 1, вага - 16 кг, Колір - чорний
Характеристики Велосипед Ardis Гетьман 28" рама-19" St Black (0940-190)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | натиснення ногою |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 28" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | ST |
| Система шатунів | ST |
| Гальма | V-Brake, Coster Brake |
| Втулка передня | сталь |
Опис Велосипед Ardis Гетьман 28" рама-19" St Black (0940-190)
| Артикул | 0940 |
|---|---|
| Бренд | ARDIS |
| Клас | Дорожный, Міський |
| Тип | Без амортизации, Ригід |
| Діаметр колес | 28" |
| Матеріал рами | Сталь |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип гальм | Ножной |
Категорія - унісекс, Призначення - для міста, тип гальм - натиснення ногою, розмір рами - 19", діаметр коліс - 28", кількість швидкостей - 1, вага - 16 кг, Колір - чорний
Немає в наявності 7 506 грн
Характеристики Велосипед Ardis Гетьман 28" рама-19" St Black (0940-190)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | натиснення ногою |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 28" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | ST |
| Система шатунів | ST |
| Гальма | V-Brake, Coster Brake |
| Втулка передня | сталь |
Опис Велосипед Ardis Гетьман 28" рама-19" St Black (0940-190)
| Артикул | 0940 |
|---|---|
| Бренд | ARDIS |
| Клас | Дорожный, Міський |
| Тип | Без амортизации, Ригід |
| Діаметр колес | 28" |
| Матеріал рами | Сталь |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип гальм | Ножной |
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше