Велосипед Ardis Fold 20" посилена рама-15" St Light Green/Red (08112)
код: U0517686
Категорія - унісекс, Призначення - для міста, тип підвіски - ригід, тип гальм - натиснення ногою, Матеріал рами - сталь, розмір рами - 15", діаметр коліс - 20", кількість швидкостей - 1, вага - 15 кг, Колір - зелений
Немає в наявності 7 105 грн
код: U1148922 завтра
Акція
код: U1060704 +4 дні
Топ продажів
код: U1149241 +4 дні
Акція
код: U1159238 +4 дні
Акція
Характеристики Велосипед Ardis Fold 20" посилена рама-15" St Light Green/Red (08112)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип підвіски | ригід |
| Тип гальм | натиснення ногою |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 15" |
| Діаметр коліс | 20" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | сталева |
| Система шатунів | сталь |
Опис Велосипед Ardis Fold 20" посилена рама-15" St Light Green/Red (08112)
Надійний і компактний велосипед. Конструкція рами дає змогу швидко та зручно скласти велосипед навпіл, завдяки чому його легко як зберігати, так і перевозити. Пасує як дітям, так і дорослим.
Категорія - унісекс, Призначення - для міста, тип підвіски - ригід, тип гальм - натиснення ногою, Матеріал рами - сталь, розмір рами - 15", діаметр коліс - 20", кількість швидкостей - 1, вага - 15 кг, Колір - зелений
Немає в наявності 7 105 грн
код: U1148922 завтра
Акція
код: U1060704 +4 дні
Топ продажів
код: U1149241 +4 дні
Акція
код: U1159238 +4 дні
Акція
Характеристики Велосипед Ardis Fold 20" посилена рама-15" St Light Green/Red (08112)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип підвіски | ригід |
| Тип гальм | натиснення ногою |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 15" |
| Діаметр коліс | 20" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | сталева |
| Система шатунів | сталь |
Опис Велосипед Ardis Fold 20" посилена рама-15" St Light Green/Red (08112)
Надійний і компактний велосипед. Конструкція рами дає змогу швидко та зручно скласти велосипед навпіл, завдяки чому його легко як зберігати, так і перевозити. Пасує як дітям, так і дорослим.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше