Характеристики Велосипед Ardis Florida 26" рама-14" Al Grey/Red (0195)
| Категорія | жіночий, підлітковий |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | ободові |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 14" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | ZOOM CH-386-26"; 25,5mm; хід 60mm |
| Система шатунів | SR SUNTOUR 175mm, 42-34-24 зуб. алюмінієві |
Опис Велосипед Ardis Florida 26" рама-14" Al Grey/Red (0195)
Цей велосипед — гідний вибір для вимогливого й амбітного райдера. Алюмінієва рама практично не має жодного навантаження на велосипед і забезпечує комфортне, надзвичайно легке керування. Гальма беззаперечно реагують на зусилля велосипедиста та гарантують надійне та якісне гальмування. Модель обладнана спеціальними грипсами, які відповідають анатомічним особливостям кистей. Трансмісія чудово перемикає швидкості, даючи райдеру змогу повністю сконцентруватися на дорозі.
Характеристики Велосипед Ardis Florida 26" рама-14" Al Grey/Red (0195)
| Категорія | жіночий, підлітковий |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | ободові |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 14" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | ZOOM CH-386-26"; 25,5mm; хід 60mm |
| Система шатунів | SR SUNTOUR 175mm, 42-34-24 зуб. алюмінієві |
Опис Велосипед Ardis Florida 26" рама-14" Al Grey/Red (0195)
Цей велосипед — гідний вибір для вимогливого й амбітного райдера. Алюмінієва рама практично не має жодного навантаження на велосипед і забезпечує комфортне, надзвичайно легке керування. Гальма беззаперечно реагують на зусилля велосипедиста та гарантують надійне та якісне гальмування. Модель обладнана спеціальними грипсами, які відповідають анатомічним особливостям кистей. Трансмісія чудово перемикає швидкості, даючи райдеру змогу повністю сконцентруватися на дорозі.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше