Характеристики Велосипед Ardis Extreme FW 26" рама-17.5" Al White/Blue (02413)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 17.5" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | ZOOM CH-386-26"; 25,5mm; хід 100mm |
| Система шатунів | ProWheel MC-AJ26, 170mm, 42-32-22 зуб. алюмінієві |
Опис Велосипед Ardis Extreme FW 26" рама-17.5" Al White/Blue (02413)
Цей велосипед — гідний вибір для вимогливого й амбітного райдера. Легка алюмінієва рама практично не робить жодного навантаження на велосипед і забезпечує комфортне, надзвичайно легке керування. Дискові гальма швидко реагують на зусилля велосипедиста й гарантують надійне та якісне гальмування. Трансмісія Shimano чудово перемикає швидкості, даючи змогу райдеру повністю сконцентруватися на дорозі, а чіпка та якісна гума не дасть вам зійти зі шляху.
Характеристики Велосипед Ardis Extreme FW 26" рама-17.5" Al White/Blue (02413)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 17.5" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | ZOOM CH-386-26"; 25,5mm; хід 100mm |
| Система шатунів | ProWheel MC-AJ26, 170mm, 42-32-22 зуб. алюмінієві |
Опис Велосипед Ardis Extreme FW 26" рама-17.5" Al White/Blue (02413)
Цей велосипед — гідний вибір для вимогливого й амбітного райдера. Легка алюмінієва рама практично не робить жодного навантаження на велосипед і забезпечує комфортне, надзвичайно легке керування. Дискові гальма швидко реагують на зусилля велосипедиста й гарантують надійне та якісне гальмування. Трансмісія Shimano чудово перемикає швидкості, даючи змогу райдеру повністю сконцентруватися на дорозі, а чіпка та якісна гума не дасть вам зійти зі шляху.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше