Характеристики Велосипед Ardis Extreme 27.5" рама-17" Al Yellow (02411-Ж-17)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Вилка | SunTour |
| Система шатунів | Ardis |
Опис Велосипед Ardis Extreme 27.5" рама-17" Al Yellow (02411-Ж-17)
Велосипед Ardis Extreme 27.5 — гірський байк, що вражає своєю технічною харизмою і стильним дизайном. Велосипед має 24 швидкості, тому райдер може легко вибирати найкращий варіант для конкретних умов дороги. Дискові гальма Shimano чудово поводяться навіть на вологому дорожньому полотні, за секунди зупиняючи байк. Рама з алюмінію, виготовлена зі сплаву 6061-Т6, вирізняється неймовірно легкою вагою й гарантує чудову маневреність транспортного засобу. Гума Kenda-Premium забезпечує максимальний контакт із дорогою.
Характеристики Велосипед Ardis Extreme 27.5" рама-17" Al Yellow (02411-Ж-17)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Вилка | SunTour |
| Система шатунів | Ardis |
Опис Велосипед Ardis Extreme 27.5" рама-17" Al Yellow (02411-Ж-17)
Велосипед Ardis Extreme 27.5 — гірський байк, що вражає своєю технічною харизмою і стильним дизайном. Велосипед має 24 швидкості, тому райдер може легко вибирати найкращий варіант для конкретних умов дороги. Дискові гальма Shimano чудово поводяться навіть на вологому дорожньому полотні, за секунди зупиняючи байк. Рама з алюмінію, виготовлена зі сплаву 6061-Т6, вирізняється неймовірно легкою вагою й гарантує чудову маневреність транспортного засобу. Гума Kenda-Premium забезпечує максимальний контакт із дорогою.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше