Характеристики Велосипед Ardis Dinamic 26" рама-19" Al Grey (0139-с-19)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Вилка | SR SUNTOUR XCM 30mm; хід 100mm, регулювання жорсткості ходу |
| Система шатунів | SR SUNTOUR CW10-ХСТ-V3 T312, 170mm, 42-32-22 зуб. алюмінієві |
Опис Велосипед Ardis Dinamic 26" рама-19" Al Grey (0139-с-19)
Ardis Dinamic справедливо може вважатися одним із флагманів лінійки гірських велосипедів Ardis. Якщо ви вирішили придбати надійний велосипед із високим рівнем компонентів — то вам треба звернути увагу на цей велосипед. Колеса зібрані на основі втулок Quando зі швидкознімачами, ободами AlexRims DP20 з подвійною стінкою і пістонованою посадкою спиць, а також покришки Kenda Small Block. Алюмінієва рама гірського велосипеда Ardis Dinamic також має свою особливість, адже створена вона із застосуванням уже всім відомих технологій батингу, гідроформування, а також технологією прихованих швів, що робить велосипед ще привабливішим. Система зірок і перемикачів компонується деталями Shimano класу Acera і Altus, що не може не тішити.
Характеристики Велосипед Ardis Dinamic 26" рама-19" Al Grey (0139-с-19)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Вилка | SR SUNTOUR XCM 30mm; хід 100mm, регулювання жорсткості ходу |
| Система шатунів | SR SUNTOUR CW10-ХСТ-V3 T312, 170mm, 42-32-22 зуб. алюмінієві |
Опис Велосипед Ardis Dinamic 26" рама-19" Al Grey (0139-с-19)
Ardis Dinamic справедливо може вважатися одним із флагманів лінійки гірських велосипедів Ardis. Якщо ви вирішили придбати надійний велосипед із високим рівнем компонентів — то вам треба звернути увагу на цей велосипед. Колеса зібрані на основі втулок Quando зі швидкознімачами, ободами AlexRims DP20 з подвійною стінкою і пістонованою посадкою спиць, а також покришки Kenda Small Block. Алюмінієва рама гірського велосипеда Ardis Dinamic також має свою особливість, адже створена вона із застосуванням уже всім відомих технологій батингу, гідроформування, а також технологією прихованих швів, що робить велосипед ще привабливішим. Система зірок і перемикачів компонується деталями Shimano класу Acera і Altus, що не може не тішити.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше