Характеристики Велосипед Ardis Cross 20" рама-11" MG Pink (0265-100-2)
| Категорія | підлітковий |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | дискові |
| Матеріал рами | магнієва |
| Розмір рами | 10" |
| Діаметр коліс | 20" |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Вилка | Ardis, disc, хід 40 мм |
| Система шатунів | Ardis Ct 140 мм |
| Гальма | disk 160\140 |
Опис Велосипед Ardis Cross 20" рама-11" MG Pink (0265-100-2)
Надійний та яскравий дитячий велосипед Ardis Kross, який подарує масу приємних моментів вашій дитині. В його основі лежить високоміцна, легка магнієва рама, яка легко витримає всі випробування та удари. На велосипед встановлене зручне кермо, надійні дискові гальма, м'яке сідло, створене спеціально для дітей.
Байк має 7 швидкостей, вилку з ходом 40 мм, магнієву раму, цікавий зовнішній дизайн.
Максимальна вага користувача: 45 кг.
Характеристики Велосипед Ardis Cross 20" рама-11" MG Pink (0265-100-2)
| Категорія | підлітковий |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | дискові |
| Матеріал рами | магнієва |
| Розмір рами | 10" |
| Діаметр коліс | 20" |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Вилка | Ardis, disc, хід 40 мм |
| Система шатунів | Ardis Ct 140 мм |
| Гальма | disk 160\140 |
Опис Велосипед Ardis Cross 20" рама-11" MG Pink (0265-100-2)
Надійний та яскравий дитячий велосипед Ardis Kross, який подарує масу приємних моментів вашій дитині. В його основі лежить високоміцна, легка магнієва рама, яка легко витримає всі випробування та удари. На велосипед встановлене зручне кермо, надійні дискові гальма, м'яке сідло, створене спеціально для дітей.
Байк має 7 швидкостей, вилку з ходом 40 мм, магнієву раму, цікавий зовнішній дизайн.
Максимальна вага користувача: 45 кг.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше