Характеристики Велосипед Ardis Colt VB 26" рама-19" Al Grey/Red (02583-190-2)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | ободові |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | Ardis St 26" lockout, ход 80 мм, V-brake |
| Система шатунів | Ardis AL 42x34x24 |
Опис Велосипед Ardis Colt VB 26" рама-19" Al Grey/Red (02583-190-2)
Цей велосипед Ardis Colt — чудовий вибір вимогливого райдера. Міцна алюмінієва рама витримає будь-які навантаження на велосипед і забезпечить комфортне, неймовірно легке керування. Гальма безвідмовно реагують на зусилля велосипедиста і гарантують надійне та якісне гальмування. Ardis Colt — обладнаний зручним кермом, відповідає всім анатомічним особливостям кистей. Трансмісія чудово перемикає швидкості, даючи можливість повністю сконцентруватися на дорозі.
Характеристики Велосипед Ardis Colt VB 26" рама-19" Al Grey/Red (02583-190-2)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | ободові |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | Ardis St 26" lockout, ход 80 мм, V-brake |
| Система шатунів | Ardis AL 42x34x24 |
Опис Велосипед Ardis Colt VB 26" рама-19" Al Grey/Red (02583-190-2)
Цей велосипед Ardis Colt — чудовий вибір вимогливого райдера. Міцна алюмінієва рама витримає будь-які навантаження на велосипед і забезпечить комфортне, неймовірно легке керування. Гальма безвідмовно реагують на зусилля велосипедиста і гарантують надійне та якісне гальмування. Ardis Colt — обладнаний зручним кермом, відповідає всім анатомічним особливостям кистей. Трансмісія чудово перемикає швидкості, даючи можливість повністю сконцентруватися на дорозі.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше