Характеристики Велосипед Ardis Cleo 27,5" рама-16" Al White/Turquoise (01463)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 18" |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | Zoom |
| Система шатунів | Prowheel |
| Гальма | Repute |
Опис Велосипед Ardis Cleo 27,5" рама-16" Al White/Turquoise (01463)
Цей велосипед — гідний вибір для вимогливого й амбітного райдера. Легка алюмінієва рама практично не робить жодного навантаження на велосипед і забезпечує комфортне, надзвичайно легке керування. Дискові гальма швидко реагують на зусилля велосипедиста й гарантують надійне та якісне гальмування. Трансмісія чудово перемикає швидкості, даючи змогу райдеру повністю сконцентруватися на дорозі, а чіпка та якісна гума не дасть вам зійти зі шляху.
Характеристики Велосипед Ardis Cleo 27,5" рама-16" Al White/Turquoise (01463)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 18" |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | Zoom |
| Система шатунів | Prowheel |
| Гальма | Repute |
Опис Велосипед Ardis Cleo 27,5" рама-16" Al White/Turquoise (01463)
Цей велосипед — гідний вибір для вимогливого й амбітного райдера. Легка алюмінієва рама практично не робить жодного навантаження на велосипед і забезпечує комфортне, надзвичайно легке керування. Дискові гальма швидко реагують на зусилля велосипедиста й гарантують надійне та якісне гальмування. Трансмісія чудово перемикає швидкості, даючи змогу райдеру повністю сконцентруватися на дорозі, а чіпка та якісна гума не дасть вам зійти зі шляху.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше