Характеристики Велосипед Ardis City Folding 20" рама-13" Al Black (0818)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип підвіски | ригід |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 13" |
| Діаметр коліс | 20" |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Вилка | Ardis |
| Система шатунів | Ardis |
Опис Велосипед Ardis City Folding 20" рама-13" Al Black (0818)
Складаний велосипед ARDIS City Folding 20 аматорського рівня. У складеному вигляді прекрасно вміщається в автомобіль. Підійде для прихильників спокійної їзди рівними алеями й провулками, покритими рівним асфальтом. Рама виготовлена з алюмінію, що забезпечує надійність і стійкість виробу. Надійна жорстка передня вилка виготовлена зі сплаву сталі високої міцності. Гальма типу v-brake — якісний і недорогий механізм, призначення якого — забезпечення контролю динаміки руху, достатнього для безпечного катання. Легкі ободи, покришки з якісних поліматеріалів. Діаметр коліс становить 20 дюймів.
Характеристики Велосипед Ardis City Folding 20" рама-13" Al Black (0818)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | для міста |
| Тип підвіски | ригід |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 13" |
| Діаметр коліс | 20" |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Вилка | Ardis |
| Система шатунів | Ardis |
Опис Велосипед Ardis City Folding 20" рама-13" Al Black (0818)
Складаний велосипед ARDIS City Folding 20 аматорського рівня. У складеному вигляді прекрасно вміщається в автомобіль. Підійде для прихильників спокійної їзди рівними алеями й провулками, покритими рівним асфальтом. Рама виготовлена з алюмінію, що забезпечує надійність і стійкість виробу. Надійна жорстка передня вилка виготовлена зі сплаву сталі високої міцності. Гальма типу v-brake — якісний і недорогий механізм, призначення якого — забезпечення контролю динаміки руху, достатнього для безпечного катання. Легкі ободи, покришки з якісних поліматеріалів. Діаметр коліс становить 20 дюймів.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше