Характеристики Велосипед Ardis BigFoot 26" рама-16" Al Blue (4005)
| Категорія | підлітковий |
| Призначення | фетбайк |
| Тип підвіски | ригід |
| Тип гальм | дискові |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 16" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | жорстка, сталева |
| Система шатунів | Ardis Mtb 42x34x24t |
Опис Велосипед Ardis BigFoot 26" рама-16" Al Blue (4005)
Перший велосипед від Ardis типу Фетбайк. Велосипед дуже накотистий і м'який у ходу. Має перемикачі як задніх швидкостей, так і передніх, що рідкість. Матеріал рами алюміній. Побудований на системі перемикання від фірми Shimano. Розмір покришки становить 26 х 4.0.
Характеристики Велосипед Ardis BigFoot 26" рама-16" Al Blue (4005)
| Категорія | підлітковий |
| Призначення | фетбайк |
| Тип підвіски | ригід |
| Тип гальм | дискові |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 16" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | жорстка, сталева |
| Система шатунів | Ardis Mtb 42x34x24t |
Опис Велосипед Ardis BigFoot 26" рама-16" Al Blue (4005)
Перший велосипед від Ardis типу Фетбайк. Велосипед дуже накотистий і м'який у ходу. Має перемикачі як задніх швидкостей, так і передніх, що рідкість. Матеріал рами алюміній. Побудований на системі перемикання від фірми Shimano. Розмір покришки становить 26 х 4.0.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше