Характеристики Велосипед Ardis Berta 28" рама-19" St White/Pink (09311)
| Категорія | жіночий |
| Призначення | для міста |
| Тип підвіски | ригід |
| Тип гальм | натиснення ногою, ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 28" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | Ardis 28" сталь |
| Система шатунів | сталь 42 зуба, 175 мм |
Опис Велосипед Ardis Berta 28" рама-19" St White/Pink (09311)
Практичний, але водночас дуже стильний дорожній велосипед Ардіс Берта тепер випускається з колесами 28". Проти велосипедів 26" Berta має кращий накат і менший опір коченню. Збільшена контактна пляма з дорогою, а, отже, дрібні ями та вибоїни будуть відчутні не так болісно, ну й, звичайно ж, змінилися загальні габарити велосипеда — загальна довжина та висота. Ви можете мати досить високий зріст, але все одно комфортно себе почуватимете на цьому велосипеді.
Характеристики Велосипед Ardis Berta 28" рама-19" St White/Pink (09311)
| Категорія | жіночий |
| Призначення | для міста |
| Тип підвіски | ригід |
| Тип гальм | натиснення ногою, ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 28" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | Ardis 28" сталь |
| Система шатунів | сталь 42 зуба, 175 мм |
Опис Велосипед Ardis Berta 28" рама-19" St White/Pink (09311)
Практичний, але водночас дуже стильний дорожній велосипед Ардіс Берта тепер випускається з колесами 28". Проти велосипедів 26" Berta має кращий накат і менший опір коченню. Збільшена контактна пляма з дорогою, а, отже, дрібні ями та вибоїни будуть відчутні не так болісно, ну й, звичайно ж, змінилися загальні габарити велосипеда — загальна довжина та висота. Ви можете мати досить високий зріст, але все одно комфортно себе почуватимете на цьому велосипеді.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше