Характеристики Велосипед Ardis Berta 26" рама-17" St White/Pink (0931)
| Категорія | жіночий |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | натиснення ногою |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | сталева |
| Колір | білий, рожевий |
| Виробник | Ardis |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Велосипед Ardis Berta 26" рама-17" St White/Pink (0931)
Новий, надійний і досить симпатичний жіночий велосипед Ardis Berta на 26х колесах, зі сталевою і міцною рамою і зручною кошиком стане відмінним супутником для велопрогулянок. Для запобігання попадання одягу, передбачена повноцінний захист ланцюга. Великі крила не дадуть вам забруднитися навіть в мокру погоду! Для комфортного зберігання встановлена підніжка.
Характеристики Велосипед Ardis Berta 26" рама-17" St White/Pink (0931)
| Категорія | жіночий |
| Призначення | для міста |
| Тип гальм | натиснення ногою |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вилка | сталева |
| Колір | білий, рожевий |
| Виробник | Ardis |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Велосипед Ardis Berta 26" рама-17" St White/Pink (0931)
Новий, надійний і досить симпатичний жіночий велосипед Ardis Berta на 26х колесах, зі сталевою і міцною рамою і зручною кошиком стане відмінним супутником для велопрогулянок. Для запобігання попадання одягу, передбачена повноцінний захист ланцюга. Великі крила не дадуть вам забруднитися навіть в мокру погоду! Для комфортного зберігання встановлена підніжка.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше