Характеристики Велосипед Ardis Aurum 26" рама-17" Al Black (0135)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Вилка | SR SUNTOUR XCM 30mm; хід 100mm, регулювання жорсткості ходу |
| Система шатунів | SR SUNTOUR CW10-ХСТ-V3 T312, 170mm, 42-32-22 зуб. алюмінієві |
Опис Велосипед Ardis Aurum 26" рама-17" Al Black (0135)
Велосипед ARDIS Aurum - витривала і потужна модель для того, щоб ви впевнено почувалися на трасі. Хардтейл оснащений дисковими гальмами BENGAL MB 606. Вони чуйно реагують на найменше зусилля райдера і в одну мить зупиняють їзду. Для перемикання швидкостей використовується ергономічний елемент - перемикач Shimano Altus. Потужна і впевнена колісна база представлена колесами 26 дюймів з покришками KENDA. Система шатунів SR SUNTOUR органічно доповнює повний «фарш» моделі.
Характеристики Велосипед Ardis Aurum 26" рама-17" Al Black (0135)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Вилка | SR SUNTOUR XCM 30mm; хід 100mm, регулювання жорсткості ходу |
| Система шатунів | SR SUNTOUR CW10-ХСТ-V3 T312, 170mm, 42-32-22 зуб. алюмінієві |
Опис Велосипед Ardis Aurum 26" рама-17" Al Black (0135)
Велосипед ARDIS Aurum - витривала і потужна модель для того, щоб ви впевнено почувалися на трасі. Хардтейл оснащений дисковими гальмами BENGAL MB 606. Вони чуйно реагують на найменше зусилля райдера і в одну мить зупиняють їзду. Для перемикання швидкостей використовується ергономічний елемент - перемикач Shimano Altus. Потужна і впевнена колісна база представлена колесами 26 дюймів з покришками KENDA. Система шатунів SR SUNTOUR органічно доповнює повний «фарш» моделі.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше