Категорія - унісекс, Призначення - гірський, тип гальм - дискова механіка, Матеріал рами - алюміній, розмір рами - 19", діаметр коліс - 27.5", кількість швидкостей - 24, вага - 14.0 кг, Колір - синій
Немає в наявності 14 845 грн
Немає в наявності 19 277 грн
код: U1148922 сьогодні
Акція
код: U1060704 +4 дні
Топ продажів
код: U1149241 +4 дні
Акція
код: U1159238 +4 дні
Акція
Характеристики Велосипед Ardis Ares 27,5" рама-19" Al Blue (0240)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Вилка | SR SUNTOUR XCM 30 мм |
| Система шатунів | SR SUNTOUR CW10-Хст-V3 T312, 170 мм, 42-32-22 зуб. Алюм |
| Гальма | BENGAL MB 606 Mechanical Disc Brake, Rotor O160 мм |
Опис Велосипед Ardis Ares 27,5" рама-19" Al Blue (0240)
Гірський велосипед Ardis Ares призначений як для заміських прогулянок по перетятій місцевості, так і для звичайної міської їзди. Колеса діагоналлю 27,5 дюйма прекрасно долають будь-які перешкоди без зниження швидкості. Унікальний малюнок протектора покришок забезпечить прекрасне зчеплення і з мокрим асфальтом, і з заледенілою гірською стежкою. 24 режими швидкостей дадуть змогу транспортному засобу добре розігнатися. Алюмінієва рама витримає будь-які випробування, а дискові механічні гальма спрацьовують на першу вимогу.
Категорія - унісекс, Призначення - гірський, тип гальм - дискова механіка, Матеріал рами - алюміній, розмір рами - 19", діаметр коліс - 27.5", кількість швидкостей - 24, вага - 14.0 кг, Колір - синій
Немає в наявності 14 845 грн
код: U1148922 сьогодні
Акція
код: U1060704 +4 дні
Топ продажів
код: U1149241 +4 дні
Акція
код: U1159238 +4 дні
Акція
Характеристики Велосипед Ardis Ares 27,5" рама-19" Al Blue (0240)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Вилка | SR SUNTOUR XCM 30 мм |
| Система шатунів | SR SUNTOUR CW10-Хст-V3 T312, 170 мм, 42-32-22 зуб. Алюм |
| Гальма | BENGAL MB 606 Mechanical Disc Brake, Rotor O160 мм |
Опис Велосипед Ardis Ares 27,5" рама-19" Al Blue (0240)
Гірський велосипед Ardis Ares призначений як для заміських прогулянок по перетятій місцевості, так і для звичайної міської їзди. Колеса діагоналлю 27,5 дюйма прекрасно долають будь-які перешкоди без зниження швидкості. Унікальний малюнок протектора покришок забезпечить прекрасне зчеплення і з мокрим асфальтом, і з заледенілою гірською стежкою. 24 режими швидкостей дадуть змогу транспортному засобу добре розігнатися. Алюмінієва рама витримає будь-які випробування, а дискові механічні гальма спрацьовують на першу вимогу.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше