Характеристики Велосипед Ardis Alpina 26" рама-19" Al Black (0131)
| Категорія | чоловічий |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | SR SUNTOUR XCT 28mm; хід 100mm, регулювання жорсткості ходу |
| Система шатунів | SR SUNTOUR CW10-ХСТ-V3 T312, 170mm, 42-32-22 зуб. алюмінієві |
Опис Велосипед Ardis Alpina 26" рама-19" Al Black (0131)
Велосипед Ardis має алюмінієву раму сплаву T6, а також систему передач Shimano Tourney TX. Колеса укомплектовані алюмінієвими втулками Quando на 36 спиць і системою швидкого зняття колеса. Механічні дискові гальма Bengal, а також подвійний алюмінієвий обід Panther.
Характеристики Велосипед Ardis Alpina 26" рама-19" Al Black (0131)
| Категорія | чоловічий |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | SR SUNTOUR XCT 28mm; хід 100mm, регулювання жорсткості ходу |
| Система шатунів | SR SUNTOUR CW10-ХСТ-V3 T312, 170mm, 42-32-22 зуб. алюмінієві |
Опис Велосипед Ardis Alpina 26" рама-19" Al Black (0131)
Велосипед Ardis має алюмінієву раму сплаву T6, а також систему передач Shimano Tourney TX. Колеса укомплектовані алюмінієвими втулками Quando на 36 спиць і системою швидкого зняття колеса. Механічні дискові гальма Bengal, а також подвійний алюмінієвий обід Panther.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше